2014 yılında AKBULUT’u kurarken öncelikli hedefimiz; inşaat sektöründe başarılarıyla kendini kanıtlamış ve ülkemize hizmet eden bir firma olmaktı. Geçen süre içerisinde; koyduğumuz hedeflere AKBULUT ailesi olarak başarıyla ulaştığımızı büyük bir mutluluk ve gururla görüyorum. Amacımız; tüm taahhütlerimizi olabilecek en kısa sürede, az maliyetle ve en yüksek kalite ile tamamlamak, ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak ve bunlara bağlı olarak sürekli ve daha önemlisi “güven” içinde büyümektir.

  Mevcut deneyim ve birikimiyle faaliyet göstermekte olan firmamız Türkiye’nin birçok şehrinde çeşitli büyüklük, nitelik ve teknik özelliklerde Raylı Sistemler, Karayolları, Tünel, Viyadük, Köprü, Çevre Düzenleme İşleri, Baraj, Gölet, Özel İşyeri ve Konutlar İnşa etmiştir/İnşa etmektedir.

   Kuruluşundan bu güne değin geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber; inşaat sektörünün teknik donanımı yüksek, güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Bize güvenerek projelerini gerçekleştirme olanağı sağlayan yatırımcı kuruluşlara, iş ortaklarımıza ve tüm çalışanlarımızın oluşturduğu AKBULUT ailesine şükranlarımı sunarım.

Mehmet Ali  AKBULUT

  Yönetim Kurulu Başkanı

TOP